Rampers Summer z koronką
Rampers Summer z koronką
Najlepsze rozwiązanie na ciepłe dni - Rampers Summer. Wygodny, zwiewny, ponieważ wykonany z cienkiego materiału, posiada regulowane rozwiązywane ramiączka. Na dole zapinany na napy, a z tyłu posiada ozdobną kokardę. Skład: 100% bawełna Prać w 30 °C z podobnymi kolorami. Termin realizacji do 7 dni roboczych.
60,00  Wybierz opcje
Krótkie spodenki Sophie
Krótkie spodenki Sophie
1... 2... 3... i biegniemy po wakacyjne przygody wraz z krótkimi spodenkami od Konopki! Wiązanie z przodu na kokardę oraz wykończenie delikatną bawełnianą koronką to coś, co nadaje im dziewczęcego uroku. Dodatkowo z tyłu umieszczona jest kieszonka na znalezione podczas wędrówki skarby. Spodenki wykonane są z cienkiego materiału typu dresówka. Skład: 92% bawełna, 8% elastan Prać w 40 °C z podobnymi kolorami. Termin realizacji do 10 dni roboczych.  
81,00  Wybierz opcje
Spodenki dresowe pieprz i sól
Spodenki Pieprz i Sól
Spodenki "Pieprz i Sól" pomogą stworzyć wygodny zestaw, a dzięki delikatnej kolorystyce będą pasować do wszystkiego, co znajduje się w dziewczęcej szafie. Sznurek w pasie pozwala na łatwe dopasowanie do rozmiaru dziecka. Dodatkowo spodenki ozdobione są czarną koronką i oraz kieszonkami. Skład: 87% bawełna, 8% elastan, 5% poliester. Prać w 40 °C z podobnymi kolorami. Termin realizacji do 7 dni roboczych.
69,00  Wybierz opcje