Podkolanówki Wanda Śmiała Panda Mama's Feet
Wanda Śmiała Panda
Podkolanówki Wanda Śmiała Panda od Mama's Feet dodadzą malcom odwagi podczas odkrywania świata. Połączenie materiału wysokiej jakości oraz dokładności wykonania zagwarantuje stopom dziecka wygodę i komfort noszenia. Dodatkowo ptaszki od spodu posiadają antypoślizgowe łapki, dzięki czemu radosne zabawy nie skończą się dla malca upadkiem. Termin realizacji do 3 dni roboczych.
29,00  Wybierz opcje
Podkolanówki Pola Wesoła Ptaszyna Mama's Feet
Pola Wesoła Ptaszyna
Ranny ptaszek, czy nocny marek - bez względu na to jaki jest nasz smyk, z pewnością uwielbia zabawy, a te najlepsze są z Polą Wesołą Ptaszyną od Mama's Feet na nóżkach. Połączenie materiału wysokiej jakości oraz dokładności wykonania zagwarantuje stopom dziecka wygodę i komfort noszenia. Dodatkowo ptaszki od spodu posiadają antypoślizgowe łapki, dzięki czemu radosne zabawy nie skończą się dla malca upadkiem. Termin realizacji do 3 dni roboczych.
29,00  Wybierz opcje
Podkolanówki Renia Sprytna Lisica Mama's Feet
Renia Sprytna Lisica
Każdy bystrzak podczas zabawy w chowanego jest niczym Renia Sprytna Lisica z podkolanówek Mama's Feet. Połączenie materiału wysokiej jakości oraz dokładności wykonania zagwarantuje stopom dziecka wygodę i komfort noszenia. Dodatkowo liski od spodu posiadają antypoślizgowe łapki, dzięki czemu radosne zabawy nie skończą się dla malca upadkiem. Termin realizacji do 3 dni roboczych.
29,00  Wybierz opcje
Podkolanówki Henio Mądra Sowa Mama's Feet
Henio Mądra Sowa
Henio Mądra Sowa na podkolanówkach od Mama's Feet będzie bacznie czuwał nad tym, by mali geniusze zdobywali nowe umiejętności! Połączenie materiału wysokiej jakości oraz dokładności wykonania zagwarantuje stopom dziecka wygodę i komfort noszenia. Dodatkowo sówki od spodu posiadają antypoślizgowe łapki, dzięki czemu radosne zabawy nie skończą się dla malca upadkiem. Termin realizacji do 3 dni roboczych.
29,00  Wybierz opcje
Podkolanówki Grzesiu Rudy Lisek Mama's Feet
Grzesiu Rudy Lisek
Sympatyczne podkolanówki Grzesiu Rudy Lisek od Mama's Feet przypadną do gustu każdemu szkrabowi. Połączenie materiału wysokiej jakości oraz dokładności wykonania zagwarantuje stopom dziecka wygodę i komfort noszenia. Dodatkowo od spodu liski posiadają antypoślizgowe łapki, dzięki czemu radosne zabawy nie skończą się dla malca upadkiem. Termin realizacji do 3 dni roboczych.
29,00  Wybierz opcje