Rajstopy klasyczne Pudrowy Róż z kokardką Mama's Feet
Rajstopy pudrowy róż z kokardką
Jednokolorowe, klasyczne rajstopy dla dziewczynek w kolorze pudrowy róż, ozdobione szykownymi kokardkami, od Mama’s Feet. Ten element garderoby dopełni strój dziecka w chłodne dni. Elegancki sweterkowy splot sprawia, że rajstopy ślicznie wyglądają w połączeniu z sukienkami i krótkimi spodenkami. Dbałość wykonania i wysokiej jakości bawełna sprawiają, że dobry wygląd idzie w parze z wygodą malców. Termin realizacji do 3 dni roboczych.
52,00  Wybierz opcje
Rajstopy Klasyczne Lawendowe Mama's Feet
Rajstopy klasyczne – lawendowe
Jednokolorowe, klasyczne rajstopy dla dziewczynek w kolorze lawendowym od Mama’s Feet. Ten element garderoby dopełni strój dziecka w chłodne dni. Elegancki sweterkowy splot sprawia, że rajstopy ślicznie wyglądają w połączeniu z sukienkami i krótkimi spodenkami. Dbałość wykonania i wysokiej jakości bawełna sprawiają, że dobry wygląd idzie w parze z wygodą malców. Termin realizacji do 3 dni roboczych.
52,00  Wybierz opcje
Rajstopy klasyczne grafitowe Mama's Feet
Klasyczne rajstopy – grafitowe
Jednokolorowe, klasyczne rajstopy dla dziewczynek w kolorze grafitowym od Mama’s Feet. Ten element garderoby dopełni strój dziecka w chłodne dni. Elegancki sweterkowy splot sprawia, że rajstopy ślicznie wyglądają w połączeniu z sukienkami i krótkimi spodenkami. Dbałość wykonania i wysokiej jakości bawełna sprawiają, że dobry wygląd idzie w parze z wygodą malców. Termin realizacji do 3 dni roboczych.
52,00  Wybierz opcje
Rajstopy klasyczne białe Mama's Feet
Klasyczne rajstopy – białe
Jednokolorowe, klasyczne rajstopy dla dziewczynek w kolorze białym od Mama's Feet. Ten element garderoby dopełni strój dziecka w chłodne dni. Elegancki sweterkowy splot sprawia, że rajstopy ślicznie wyglądają w połączeniu z sukienkami i krótkimi spodenkami. Dbałość wykonania i wysokiej jakości bawełna sprawiają, że dobry wygląd idzie w parze z wygodą malców. Termin realizacji do 3 dni roboczych.
52,00  Wybierz opcje
Rajstopy klasyczne czarne Mama's Feet
Klasyczne rajstopy – czarne
Jednokolorowe, klasyczne rajstopy dla dziewczynek w kolorze czarnym od Mama's Feet. Ten element garderoby dopełni strój dziecka w chłodne dni. Elegancki sweterkowy splot sprawia, że rajstopy ślicznie wyglądają w połączeniu z sukienkami i krótkimi spodenkami. Dbałość wykonania i wysokiej jakości bawełna sprawiają, że dobry wygląd idzie w parze z wygodą malców. Termin realizacji do 3 dni roboczych.
52,00  Wybierz opcje