Powstanie marki Konopka

Jestem kobietą pracująca, ale przede wszystkim matką dwóch uroczych dziewczynek. Pomysł na stworzenie własnej marki ubranek dziecięcych powstał z prostej przyczyny – jako rodzic chcę, aby moje pociechy nosiły odzież, w której nie tylko będą dobrze wyglądać, ale przede wszystkim dobrze się czuć. Jednocześnie swoimi produktami wychodzę na przeciw rodzicom, dobrze znającym problemy dnia codziennego. Dobrze wiem, jak szybko brudzą się ubrania lub jak ciężko sprać kolorowe zabrudzenia po farbkach. Dlatego oferuję asortyment z wysokiej jakości materiałów, będący odporny na zużycie. Przy tworzeniu ciuszków kieruję się trzema wyznacznikami: jakością, wygodą i stylem.

Jakość

Dbam o to, aby ubranka tworzone były z najwyższej jakości materiałów. Priorytetem jest dla mnie dobro dziecka, tylko takie tkaniny zapewnią bezpieczeństwo, komfort oraz uśmiech na twarzy każdego malca. Wszystkie oferowane produkty pochodzą z polskiej pracowni i są dopracowane co do najmniejszej niteczki. Dzięki temu asortyment jest także łatwy w konserwacji, zarówno pranie jak i prasowanie nie sprawi Ci kłopotu.

Wygoda

Tworząc odzież, starannie dobieram fasony, aby nie ograniczały ruchów dzieci podczas radosnej zabawy i zdobywaniu nowych umiejętności. Z ciuszkami od Konopki najmniejsza chwila będzie niezapomniana, ponieważ ich funkcjonalność pozwala czuć się wspaniale w każdej sytuacji. Zanim produkt zostanie wprowadzony do sprzedaży, wszystkie projekty testują moje córki, jako najbardziej miarodajny tester. Ich opinia jest dla mnie bardzo ważna i ma ostateczny wpływ na produkcję.

Styl

Podczas projektowania skupiam się na tym, żeby ubranka były uniwersalne. Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki, a dziecięce stylizację będą pasować do trampek, jak i do wyjściowych balerinek. Dzięki temu jedną rzecz możesz wykorzystać na różne okazje. Preferuję styl, który w delikatny sposób będzie podkreślał dziewczęcość małych kobietek. Subtelne wzory, pastelowe kolory oraz koronki to coś, co cechuje ciuszki od Konopki.