Spódnica Maxi Jungle
Spódnica Maxi Jungle
Spódnica uszyta jest z cienkiej lejącej tkaniny, który idealnie nada się na ciepłe wakacyjne dni. Skład: 100% wiskoza Prać w 30 °C z podobnymi kolorami. Termin realizacji do 8 dni roboczych.
130,00  Wybierz opcje
Spódnica Summer Maxi Women
Spódnica Summer Maxi Women
Konopka zgłasza gotowość na lato, wraz z nową spódnicą Summer Maxi. Spódnica uszyta jest z muślinu, który idealnie nada się na wakacyjne dni. Skład: 100% bawełna Prać w 30 °C z podobnymi kolorami. Termin realizacji do 7 dni roboczych.
130,00  Wybierz opcje
Spódnica Mustard Summer
Spódnica Mustard Summer
Konopka zgłasza gotowość na lato, wraz z nową spódnicą Mustard Summer. Słoneczny kolor ubrania i luźny krój przypadnie do gustu każdej dziewczynce. Spódnica uszyta jest z muślinu, który idealnie nada się na wakacyjne dni. Skład: 100% bawełna Prać w 30 °C z podobnymi kolorami. Termin realizacji do 7 dni roboczych.
92,00  Wybierz opcje
Tiulowa spódniczka
Tiulowa spódniczka
Delikatna tiulowa spódniczka w różowym kolorze doda uroku i wdzięku młodej damie. Spódniczka idealnie dopełni ubiór, możesz połączyć ją z body, rajstopkami lub inną spódnicą i nadać niebanalności dziewczęcej stylizacji. Skład: 100% tiul Prać w 30 °C z podobnymi kolorami. Termin realizacji do 7 dni roboczych.
28,00  Wybierz opcje
Kwiecista spódnica Diana
Kwiecista spódnica Diana
Falbanki i koronki to synteza dziewczęcości, ponadto użyte przez nas wysokiej klasy certyfikowane materiały zapewnią wygodę i swobodę twojemu dziecku. Ubranko sprawdzi się podczas ważnych uroczystości, a także zapewni wygodę podczas codziennej zabawy. Aby dopełnić strój dnia, do spódnicy wybierz body lub delikatną bluzeczkę. Termin realizacji do 7 dni roboczych.
75,00  Wybierz opcje